logo

İstediğiniz çalışmalara denemelere yönelik oranlarda ve miktarlarda yem oranları yaptırmak için bizimle iletişime geçiniz.

Hakkımızda

image

Misyonumuz:

Öncelikli görevimiz,tüm çiftçi ve müşterilerimize yıl boyunca sağlıklı,besleyici, kaliteli ve güvenebilecekleri bir yemi, sahip olduğumuz ticari ahlak ve terbiye çerçevesinde üreticilere ulaştırmaktır. Ayrıca, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini göz önüne alıp ,çeşitli bilim kuruluşlarından aldığımız danışmanlık desteğiyle, çiftçilerimizin ürünlerimizden en iyi şekilde verim almaları için bir rehber olmaktır.
Vizyonumuz:

1997 yılında çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimizle elele, büyüyerek geleceğe emin adımlarla yürüyoruz. Fabrikamızın kuruluşunun temelini oluşturan ticari ahlak ve karşılıklı güven çerçevesinde , akılcı ,çözüm üreten bir anlayışla,kısa zamanda tüm Çukurova’da lider bir konuma yerleşmeyi amaçlıyoruz.

Rasyon Örnekleri

  • incelemek için tıklayınız

     

  • Bilgi Bankası
  • Profesiyonel ve hayvancılığa yeni başlamış kişilerin bilmesi gereken en önemli bilgiler ;
  • Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zoootekni bölüm Akademisyenleri tarafından hazırlanmış ve bilimsel bilgilerle doldurulmuş olan web sitesinde istediğiniz alanda büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı alanı vb. alanlarda uzman görüşleri beslenme genetik ve ıslah alanında bilgiler mevcuttur.
    Bilgilere ulaşmak için tıklayınız